O spoločnosti

Soteko s.r.o. je súkromná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, opravu a modernizáciu zariadení a strojov obranného priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 1995 na Slovensku. Viac ako 20 rokov skúseností v oblasti výrobkov obranného priemyslu, personál vysoko profesionálnych odborníkov a úzke partnerstvá s Českými, Poľskými a Ukrajinskými výrobcami nám umožňujú garantovať najvyššiu kvalitu služieb.

Poskytujeme tieto druhy služieb: dovoz a vývoz, nákup a predaj, výroba, diagnostika, oprava, testovanie, montáž, balenie, preprava náhradných dielov, zostáv a komponentov, ako aj hotových výrobkov obranného priemyslu.

Soteko s.r.o má štátne licencie na všetky druhy uvedených činností, ako aj licencie na predaj tovarov obranného priemyslu a munície. Licencia č. P004 / 2019-1050 udelená Ministerstvom Hospodárstva Slovenskej republiky umožňuje spoločnosti vykonávať zahraničný vývoz s výrobkami obranného priemyslu.

posunúť nadol

long-arrow-bottom
circle

AKTIVITY

Činnosť spoločnosti Soteko s.r.o. zahŕňa tieto oblasti:

  • 1 Vývoz náhradných dielov na pozemné a vzdušné vojenské vybavenie.
  • 2 Vývoz zbraní a streliva zo skladu a po výrobe
  • 3 Spätný vývoz náhradných dielov pozemné a vzdušné vojenské vybavenie a simulátory.
  • 4 Výroba, oprava, modernizácia, diagnostika, testovanie jednotiek a častí vojenského pozemného a vzdušného vybavenia.

posunúť nadol

long-arrow-bottom
circle

DRUHY VOJENSKÝCH ZARIADENÍ

  • Pásové vozidlá: náhradné diely pre tanky typu T-55 a T-72, vojenské vozidlá BVP-1, BVP-2, BTR-70, BTR-80 a BRDM vo všetkých ich modifikáciách.
  • Kolesové vozidlá: náhradné diely pre vozidlá s podvozkom Tatra, KRAZ, KAMAZ, URAL a GAZ vo všetkých ich modifikáciách.
  • Lietadlá: náhradné diely pre lietadlá L-29, L-30, AN-24, AN-26, MI-8, MI-17, MI-24 vo všetkých ich modifikáciách.

Náhradné diely pre tanky T-55,T-72 a vojenské vozidlá BVP-1, BVP-2 ako aj elektrické zariadenia a dúchadlá na motory sú najtypickejšími výrobkami, ktoré dodávame.

Soteko s.r.o. má vlastné sklady náhradných dielov a taktiež dodávky zo skladov, tovární a súkromných spoločností bývalých Varšavských zmlúv (ZŤS Martin).

posunúť nadol

long-arrow-bottom
circle

ZABEZPEČENIE KVALITY

Všetky náhradné diely dodávané našou spoločnosťou podliehajú technickej kontrole a v prípade potreby sa testujú a opravujú. Kontrola kvality je štandardný postup pred každou dodávkou. Na požiadanie poskytujeme konzervované a vode odolné obaly. Spoločnosť má k dispozícii potrebné technické a testovacie vybavenie. Systémy nepretržitého monitorovania a testovania zaručujú použiteľnosť každého dodaného produktu.

1

posunúť nadol

long-arrow-bottom
circle

Kontakty

circle